Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kerdesem lenne az Ubuntu...

Kerdesem lenne az Ubuntu operacios rendszerrel kapcsolatban. Valaki el tudna magyarazni nagyvonalakban, hogy csinaljam meg ezt? Reszletek lent

Figyelt kérdés
Vettem egy kis netbookot, amin Windows 8 volt elore telepitve. Nagyon nem voltam megelegedve vele, mivel alig birta el a gepem, allandoan akadozott meg fagyott, kb ket percenkent, ezert toroltem a francba es feltelepitettem egy Ubuntu 12.04-et.Ezt a kis netbookot csak utazaskor hasznalom, mert konnyen szallithato, es csak skype, zenehallgatas, internetezes, filmnezes celjara kell, amik elegge alap dolgok. Az ehhez szukseges dolgok telepitgetese es maga a rendszer feltelepitese kulonosebben nem okozott nehezseget, es azota egesz kenyelmesen tudom hasznalni a netbookomat. Viszont most eszembe jutott egy regi kedvenc jatekom (fallout 2), amivel nagyon szivesen jatszanek. Ehhez kellene egy program, amivel Windowsos dolgokat is lehet futtatni Ubuntuban (Wine), de nem egeszen vilagos a leirasok alapjan, hogy kell feltelepiteni. Valaki el tudna magyarazni hogy mit hogyan csinaljak? Koszi szepen

2014. jún. 26. 14:20
 1/1 Tengor ***** válasza:
Ezt nézted már: [link]
2014. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!