Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha újratelepítem a Windowst...

Ha újratelepítem a Windowst akkor minden törlődik a gépről?

Figyelt kérdés

Tehát, a telepített játékok, mentett képek stb.?

Vagy Windows.old mappában el lesznek mentve ezek a dolgok?

Esetleg másoljam át a fontos dokumentumokat külső HDD-re, a játékokat meg telepítsem majd újra?


2014. jún. 26. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ.Először is, a Windows 8 alapból megkülönbözteti a rendszer frissítést és az újratelepítést.A frissités esetén megmaradnék a régi dokumentumok, játékok, sőt a régi oprendszer is, igazából.

Régi operációs rendszereknél is megvan ez az opció, ha BIOS-ból telepíted, amikor rákérdez, hogy formázással vagy anélkül telepítesz.Ha formázol is, akkor először mindent letörül róla, újra létrehozza a particiót majd újra felrakja az oprendszert, a drivereket, stb.

2014. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha Windows 7-et akarom újratelepíteni, akkor melyik a jobb opció? Töröljek mindent, azaz formázzam, vagy tartsa meg a régi dolgokat?

Igazából azért akarom újratelepíteni, mert lassú lett a gépem, annak ellenére, hogy tavaly raktam össze, és középkategóriában kb. felül van. :/

2014. jún. 26. 15:55
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Bár ez a kérdés nagyon sokszor elhangzott már itt, nagyon röviden: igen.

Ha "tiszta telepítést" hajtasz végre (és azt célszerű), akkor formázva lesz a meghajtó, és minden törlődik róla. Tehát a dkomentumokat, képeket és hasonlókat előtte le kell menteni, a programokat viszont majd újra fel kell telepíteni. Ez utóbbinak az oka az, hogy az új oprendszer regiszty-jébe kell nekik bekerülni.

2014. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!