Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen nyomtatót vegyek...

Milyen nyomtatót vegyek névjegykártya és cd nyomtatáshoz?

Figyelt kérdés

Olcsó,de megbízható színes nyomtatót keresek a fenti tevékenységre.

Fontos szempont,hogy az utántöltése is rendkívül gazdaságos legyen.

Nem gond,ha használtat tudtok ajánlani.


Köszi a segítséget!



2014. jún. 27. 09:28
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

Van egy Canon Pixma ip4700 nyomtatóm. Nagyon szépen lehet vele CD-t nyomtatni, programot is adtak hozzá.

Névjegyet is nyomtattam már vele néhányszor, A4-es lapra, amit utána vágtam fel. Borítékot tud ugyan nyomtatni, de a többi méretet nem néztem meg. Amúgy is kényelmesebb szerintem az A4-es lapra nyomtatni, kisebb az esély az elcsúszásra.

A festéket színenként lehet cserélni, tehát mindig csak azt kell, ami kifogyott. Mivel külön nyomtatófej van benne, viszonylag olcsó hozzá a festék. Kényszerhelyzetben használtam már hozzá utángyártott festéket is, azt nem mindig szereti (a tartályon lévő chio miatt), de az lényegesen olcsóbb, mint az eredeti.

2014. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerülne ez a nyomtató Lajos? OS X-et támogatja? Elfelejtettem írni,hogy iMac-et használok.
2014. jún. 29. 09:49
 3/5 Lajos54 ***** válasza:

Nem tudom, hogy még kapható-e, mert az enyém már kb. 4 éves. De ha ez nincs is, utódja biztosan van. Oprendszer tekintetében nincsenek ismereteim, én Windowsos géppel használom. Az ára 27-28 ezer körül volt.

Kettő+1 tálcás, a fotópapírok részére külön tálcája van, és persze a CD-DVD részére is.

Csendesen és "lendületesen" nyomtat, fotókhoz is kiváló. Bár viszonylag ritkán használom, mivel van mellé egy lézer nyomtató is, annak az üzemeltetése jóval olcsóbb.

2014. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jómagam is gondolkodom lézeres megoldáson,de az nem olcsó. Nem vagyok jártas a nyomtatók világában ezért nem is tudom mit lenne érdemes venni leginkább. Találd ki az árat és írd meg.
2014. jún. 30. 08:49
 5/5 Lajos54 ***** válasza:
Bocsi, félreértetted, én nem akarom eladni, csak mint tippet írtam. Ez a márka nekem bevált a CD-DVD nyomtatáshoz. Igaz, nem túl sokat nyomtattam vele ilyet, de azért egy szép családi esemény (kerek születésnap, keresztelő, esküvő stb.) sokkal jobban mutat ilyenen.
2014. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!