Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan kivitelezhe...

Szerintetek hogyan kivitelezhető a következő "probléma"?

Figyelt kérdés

Számos kérdés/választ olvastam a témában, bár nem egészen ilyen jellegű, kategorizáltságú dolog. Mp3-as zeneszámokról sok-sok ember szeretne levenni felénekelt szöveget, de sajnos nem igazán van rá lehetőség, amatőrként annyit jegyeztem meg, hogy ez akkor kivitelezhető, ha külön-külön sávon fut a zene és az ének.


Nos én kicsit mást szeretnék elérni. Bizonyára a következő nem két sávon fut, mert csak háttérként van alájátszva.

Egyik rádió hírek zenéjét szeretném teljes egészében, szöveg nélkül. Általában ezek háttérzeneként szólnak, tehát külön megy a hírolvasó szövege és külön a szignál illetve a hírek-zene. Ha bugyuta kérdés, kérlek ne haragudjatok rám, nem vagyok jártas a témában, éppen ezért nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni!



#háttérzene #rádió hírek zene #hírek szignál #hírek zene #szöveg levétele zenéről
2014. jún. 27. 17:18
 1/3 Lajos54 ***** válasza:
100%
A helyzet ugyanaz. Mire hozzád eljut, egy egységes hanganyag lesz belőle, tehát nem lehet egyes részeit külön kiszedni. Szerintem írj egy e-mailt a nevezett rádiónak, és kérdezd meg a felhasznált zene címét. Így rá tudsz keresni, és estleg megtalálod.
2014. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

esetleg ha eltudsz csípni egy részletet amikor nem beszélnek, akkor hasznos lehet még a [link]

ez persze csak ismert számok esetén működik...

2014. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azt hittem, hogy így másabb a helyzet. Az a gond, hogy ez nem ismert szám, ez egy egyszerű háttérzene, melyet a rádió készít a hírek alá... amolyan szignálzene. Tehát, ha valahol megvan az csak az ő számítógépükön... :)

2014. jún. 27. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!