Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Internal Protection Error,...

Internal Protection Error, please contact to author ezt a hibat hogy tudnam kijavitani?

Figyelt kérdés

van egy jatek amivel szeretnek jatszani, fel patchelem es ezutan ezt a hibauzenetet kapom : Internal Protection Error

ezt hogy tudnam le fixalni? eddig Jit Debugging Errorral szenvedtem arra rajottem es erre semmilyen modon nem tudok rajoni a megoldasara, valaki tudna segiteni?


2014. jún. 30. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
És előtte működött?
2014. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mielott nem frissiteték a patchert akkor semmi nem volt, utanna kaptam egy Jit Debugging Error-t amit kijavitottam, es be patcheli utanna ezt irja ki. valami olyasmit ertettem egy angol oldalon ezzel kapcsolatban h a windows 8.1-en nem tamogatott vagy nincs rajta Engima Protector vagy ezert nem megy vagy kell kerjek egy "vedtelen" exe.t az admintol aki csinalta a jatekot, na viszont kertem is de nem tom menyi ido mire elkuldi, de ki tudja lehet utanna is ez van, meg olyat ertettem meg hogy a virusirto blockolhatja es valahol engedelyt kell adjak en sztem. a virusirtot nem tudom ki kapcsolni mert automatikusan mukodik a laptopon mert ugy van beallitva amiota kihoztam a boltbol. allitgatni tudok meg engedelyeket adni de kikapcsolni nem tudom. de azt is csinaltam mar h a windows tuzfalon atengedtem az alkalmazast, de akkor se lett jo, a virusirtomon belul meg nem engedi mert nincs rendszergazda i engedelyem a valtoztatashoz.
2014. jún. 30. 17:24
 3/3 A kérdező kommentje:
jah bocs, utolag meg valahol ki kell kapcsoljak elotte valami engedelyt h a virusirton belul szorakozzak vele, de sztem nem ez lehet a lenyeg
2014. jún. 30. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!