Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Skyrim playerek figyelem!...

Skyrim playerek figyelem! Nemrég vettem meg az összes dlc-t a játékhoz, és észre vettem hogy amikor megölök egy sárkányt, nem szívja el a lelkét. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 12:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A jó kommentek, zöld kezet kapnak!
2014. júl. 1. 12:54
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Néhány sárkánynak azért nem szívja el a lelkét mert már legyilkoltad egyszer.
2014. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen? De, akkor miért él még mindig? :D
2014. júl. 1. 13:37
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, miért éled fel valahogyan, és repül felém meg támad, ha már egyszer meghalt? És amíg nem voltak DLC-k, addig miért kaptam meg minden legyilkolt sárkánytól a soult?
2014. júl. 1. 13:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Újra megszoktak jelenni :) Mint a várakban is a banditák pl. :) Gondolom már előre haladtál közben.
2014. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen. Eléggé. Hát, köszi, de közben találtam egy ilyet is: [link]
2014. júl. 1. 20:07
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy jó e, még kipróbálom mert olvastam hogy elég gyakori ez a dolog. És lehet hogy, nem azért van mert már legyilkoltam, hanem mert egy bug. Mert emlékszem hogy, én ósárkányt még nem gyilkoltam, de aztán kinyírtam egyet és nem kaptam semmit. Szal, ez aggaszt engem...
2014. júl. 1. 20:09
 8/11 A kérdező kommentje:
Áhh, igazad volt! Tényleg nem lehet fixálni. Ilyen a játék, és el kell fogadni. És ez nem bug, úgyhogy kapod a zöldet. És előre is köszi a biztatást és a segítséget.
2014. júl. 2. 01:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak rá fixek, de én azt szoktam csinálni hogyha megölök egy sárkányt akkor egy parancssorral adok magamnak egyet.
2014. júl. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez is egy jó ötlet, thx.
2014. júl. 2. 05:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!