Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik hivatalos Apple üzletet...

Melyik hivatalos Apple üzletet ajánlanátok Macbook Air vásárlásához?

Figyelt kérdés

iSTYLE

[link]


iCentre

[link]


iJoe

[link]


Apple Corner

[link]


Edigital

[link]



2014. júl. 1. 14:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Árban u.a. nagyjából.
2014. júl. 1. 14:05
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Az Extreme digital-t ismerem, nagyon jó webáruház és még akár a közeledbe is lehet üzletük, ahol személyesen is megvásárolhatod. Én a szegedi üzletükbe járok. Amúgy biztos jó a többi üzlet is, mert Apple-t nem árulhat holmi no name zugárus.

És nem is értem a kérdést. Szerintem csak így akarod világgá kürtölni, hogy mit veszel. :P

És majd várjuk a kérdéseket, ha elakadsz valamivel, mert valljuk be őszintén, hogy az os x gyakran szopás a windowson szocializálódott emberkéknek. :)

2014. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem dicsekvésből kérdeztem :)


De ha már egy ilyen drága és komoly gépet vesz az ember, érdemes odafigyelnie arra is, hogy normális, megbízható helyről szerezze be, ahol gond esetén is segítenek.


Érdeklődtem két gépről e-mailben az iSTYLE-nál, arra sem vették a fáradtságot, hogy válaszoljanak. Ezek után bennük mindjárt nem sok bizalmam van.

2014. júl. 1. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Én iJoe-nál vettem már több mindent. Nagyon korrekt ha csak tudja, akkor személyesen adja el a gépet.


Egyszer cseréltettem vele egy nyeremény AVON iPod-ot, mert nem tetszett a színe (arany egy pasinak?). Szó nélkül cserélte.


Ezek közül csak az iStyle, az iCentre és iJoe az Apple-lel szerződött üzletek. Mondhatni az ős apple boltok.

2014. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!