Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Adott egy fájl, létrehozva...

Adott egy fájl, létrehozva 2010 jan.2-án, módosítva 2012 június 14-én. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Hát igen, nemrég letöltöttem egy filmet, aminek a címe furcsa mód épp az idővel kapcsolatos ("Az időutazó felesége"), és ha rámegyek a tulajdonságokra, a létrehozás dátumánál a letöltés dátuma szerepel 2010 jan. 2, és alatta ott van hogy módosítva: 2012 június 14.


Ez hogyan lehetséges? A többi filmnél nincs ilyen... csak ennél. A többi filmnék a módosítás dátuma megegyezik a létrehozás dátumával.


2010. jan. 5. 22:26
 1/3 czibles ***** válasza:
100%

módositás / létrehozás különbsége jobban kijön egy wörd (.doc) file-nál. Létrehozás az amikor először elmented, létrehozod. Módositás meg az lesz amikor (mondjuk másnap) kijavitod a hibákat és folytatod.

és hogy miért 2012 a módositás dátuma? gondolom mert ahol utoljára módositották elvolt állitva a rendszeróra és éppen 2012 volt beállitva (legalább állította volna dec 13-ra)

2010. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 czibles ***** válasza:
100%

hja és ezek a dátumok a file másolásával ugyan úgy megmaradnak.

(előzőről lemaradt)

2010. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom mi a különbség módosítás és létrehozás közt. :)


Konkrétan ezt az időkülönbséget nem értettem, hogy hogyan lehetett 2012-ben módosítva mikor még csak 2010 van?

De így most már értem, hogy elmondtad. Köszönöm a válaszod.


De amúgy még így is elég furcsa :)

2010. jan. 5. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!