Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Tanácsra lenne szüksége. Szeretnék venni vmi jobb minőségű, de azért nem túl drága laptopot. Jó lenne ha kitartana pár évig, legalább amég tart a suli. Nem vagyok műszaki zseni, nem értek túlzottan ezekhez a témákhoz. A lényeg hogy a suli miatt kellene ( tengernyi beadandó, házi doga, excel, word stb. ) plusz egy kis netetezés ( max facebook meg youtube) szintekre kiterjedve. Mit tudtok ajánlani?

2014. júl. 2. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá ?

esetleg valami konkrét elképzelés márka téren ?

valamint mekkorát szeretnél ? kisebb-nagyobb méretűt?

2014. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom megvalósítható e, de szeretném ha max egy 100asba beleférne ( nincsenek nagy elvárásaim, nem baj az se használt ) csak mondjuk azért ne szarra használt legyen ), méret és márka szinten dettó, nem tudom melyik márkájúba éri meg befektetni, a lényeg h tanulni tudjak rajta....
2014. júl. 2. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!