Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a Windows XP...

Hogyan lehet a Windows XP Profesional x64 Edition-t lemagyarítani? Van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés
Én nem találtam rá megoldást. DE gondolom meg lehet valahogy csinálni.....

#Windows #Professional #XP #magyarítási probléma
2014. júl. 2. 11:03
1 2
 1/13 Tengor ***** válasza:

Biztosan meglehet, de...

a.) az XP 64 bites verziója egy erős tákolás volt. Elég sok probléma volt vele

b.) az XP-nek 3 hónapja megszánt a támogatása

Ezek fényében neked biztos, hogy erre az oprendszerre van szükséged?

2014. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


nem biztos hogy jó de probáld ki

2014. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Utálom a Windows 7-et meg a 8-at mert nekem mindig összeomlik.
2014. júl. 2. 12:30
 4/13 Tengor ***** válasza:
Erre nem megoldás egy elavult oprendszert használata. Ki kell deríteni, és megszüntetni az összeomlást okozó problémát.
2014. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lajos54 ***** válasza:
Én úgy tudom, az XP 64 bites verziója nem jelent meg magyarul.
2014. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 csacsi2 ***** válasza:

Csak 32 bites XP van magyarul.

[link]

Ha már xp -t szeretnél, akkor nem veszítesz sokat ha x86 -ot telepíted, sőt ahogy írták az x64 nem kiforrott rendszer (ha jol tudom sp2 -ig van) és csak a gond van vele.

2014. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam felteszem hogy legyen 4 giga ram a 4 ből ne csak 3 .... :D
2014. júl. 2. 14:10
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is utálom a tökfőzeléket de sok sok fasírozottal elmegy


ujjnyi tokfőzelék ujjnyi fasírozott

2014. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat! Akkor inkább visszarakom a régi xp-t ! Én mindig xp-nél maradok lekakilom magasról hogy nincs frissítés hozzá nekem soha nem kellet csak foglalta a helyet szinte. Az a baj amiket én csinálok a win heten attól omlik össze. Nem bírja a tehelést. És nem A gépem hibája hogy összeomlik mert nincs egy éves se.
2014. júl. 2. 14:14
 10/13 Tengor ***** válasza:

#9 a kijelentésem, hogy a probléma okát kell megszüntetni, továbbra is áll. Elvégre más is használ megterhelő programokat és nincs baj sem a Win 7-tel sem a 8-cal.

Azt pedig, hogy "nem a gép hibája egy éves sincs" felejtsd el! Egyrészt sehol nincs leírva, hogy 1 évnél fiatalabb alkatrész nem hibásodhat meg. Másrészt ha teszem azt az összeállító a tápon spórolt, az az első perctől kezdve gyenge pont. Más kérdés, hogy első évben talán csak összeomlasztja a gépet, aztán egy másik évben meg majd elfüstöli az alaplapot, VGA és/vagy más alkatrészt.

A frissítések nem hely foglalásra vannak, persze ezt sokan nem fogják fel. Igazából addig nem zavar, míg a te adataid szivárognak ki, az viszont igen, ha a te géped kezd el SPAM-elni és emiatt nekem lassú a hálózat.

2014. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!