Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri a Cloud mining a CEX....

Megéri a Cloud mining a CEX. IO-n?

Figyelt kérdés

Mostanság kezdett érdekelni a bitcoin és ezt találatam a legegyszerűbb módszernek bányászatra, spéci hardwer vásárlása nélkül.


Úgy néztem hogy a mostani árfolyamon 1 GH/s kb 800 HUF.


Véleményetek?


Köszi előre is a válaszokat!

Bence



2014. júl. 2. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár nem ismerem az említett szolgáltatót, józan ésszel: nem. Ha megérné, azaz ennyi befektetéssel több valós valutát érő bitcoint lehetne termelni, nem érné meg a szolgáltató helyében közvetlenül saját magának bányászni?:)
2014. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Maga a szolgáltató és ahol bányásznak egy ás ugyan az a cég, sokkal több pénzt betudnak így szedni mintha maguk bányásznának, mivel az említett weboldalon lehet kereskedni is különböző valutákkal amik után ők egy minimális mennyiséget kapnak. Ha megnézed az egyik napi forgalmat láthatod, hogy több mint egy millió dollár mozog bent, persze ez nap függő, lehet több és kevesebb is. Én folyamatosan bővítem a kapacitásomat, ha vásárolni szeretnél GHs-t akkor írj privátot, és megbeszéljük.
2014. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!