Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Németországban magángépre...

Németországban magángépre rakok illegális Windows azért csesztetnek? Nyilván nem No-ban töltöm le, hanem Mo-on.

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 07:55
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Haverom már 3. éve kint dolgozik, átlagban 2-3 havonta jön haza, de még nem volt ezzel problémája, pedig semmi sem legális a gépén.

Az illegális letöltésekre viszont nagyon rá vannak kattanva a kinti sünök, pl torrent. Volt olyan kollégája, hogy csak azért kapott €1000 bírságot, mert a youtube -ról letöltött néhány zeneszámot. Általában minden új anyagot, film, sorozat, zene itthol tölt le és külső vinyón viszi ki. Persze ő kocsival megy mindíg, repülőn nem tudom hogy működik az ellenőrzés.

2014. júl. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Német fizetésből nem futja 20.000 Ft-ra (kb. 65 euro)?
2014. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
Szar ügy, de nem. Fizetése háromnegyedét hazaküldi, hogy eladósodott szüleit és nővérét segítse vele. Kint csak a legfontosabbakat veszi meg.
2014. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha a 2. nekem szólt, akkor nem, mert most megyek mégcsak ki ezért nincs még német fizetésem.
2014. júl. 3. 09:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Kenyeret is lopd a boltban, mert arra sem futja?
2014. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
Az túl nagy lenne, meg ott sok kamera, meg biztonsági őr. :D
2014. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Magángépet nem nézik nekem van repülőm és úgy szarják le hogy mit viszel felszállás elött mindíg van egy biztonsági ellenőrzés azt szevasz
2015. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!