Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Samsung...

Melyiket válasszam? Samsung Ativ Book 2 -> Sony VAIO Fit A SVF15 -> lenovo yoga 11 notebook?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak venni egy új LapTopot,és ennél aháromnál megakadtam... :D Nem tudom melyiket válasszam. Mind a 3, 4GB-os,szóval nagyábból úgyanannyit bírnak. Segítetek választani,melyiket vegyem meg?

2014. júl. 3. 19:19
 1/5 anonim válasza:
Ebből a Samsung, Sony, notebook szó volt ismerős, amúgy egy mukkot sem értettem... :D
2014. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az eszedbe se jutott, hogy mondjuk nem informatikus anyukák irogatnak itt?

Biztos van az is, de a többség a laptopot netezésre, képek, videók nézegetésére használja. Ha szakértő tanácsot vársz, igenis válts témakört!

2014. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jólvan bocsi! :)
2014. júl. 3. 19:51
 4/5 A kérdező kommentje:
De hogy váltsak témakört? Ha ugyanezt a kérdést felteszem,más témakörben ,visszaugrik ide,mertmár kérdeztem ezt! Akkor hogy csináljam??? :D
2014. júl. 3. 19:53
 5/5 anonim válasza:

Már átrakták a moderátorok :)

Most már talán hozzáértő tanácsokat is fogsz kapni! :)

2014. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!