Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan allitsam be ezt itt a...

Hogyan allitsam be ezt itt a gyakori kerdeseknel?

Figyelt kérdés

Amikor belepek a fo oldalra akkor a felhasznalo nev es jelszo rublikaba automatikusan be van irva a felhasznalo nevem es jelszavam.Holott nem allitottam be,hogy automatikus legyen.

Ezzel annyi a gondom,h igy ezen a gepen barki be tud lepni a felhasznalonevemmel es jelszavammal.

Koszonom a segitseget.:)



2014. júl. 4. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A böngésző jegyezte meg. Ki kell törölni a jelszót és le kell tiltani a jelszavak mentését. Milyen böngészőt használsz?
2014. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.:)


Mozilla Firefoxot hasznalok.


Segitenel lepesrol lepesre?

2014. júl. 4. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mivel én is azt használom amit te. :) Eszközök/Beállítások, Biztonság fül. A jelszavak résznl vedd ki a pipát a webhelyjelszavak mentése elől. Ezután a mentett jelszavak gombra kattintva töröld a gyakori jelszavát. Ha van ott más, törölheted azt is, így legalább másik helyre sem tudnak belépni mások a te adataiddal.
2014. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem talaltam meg amit irtal...:( Ez itt az oldalon van...Sajnos nem ertek a gepekhez...Megkoszonnem...:)
2014. júl. 4. 19:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy kulfoldi gep,sok minden angolul van rajta...:(
2014. júl. 4. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!