Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 --> frissítésekkel...

Windows 7 --> frissítésekkel vagy nélkülük?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek hogy jobb, ha feltelepítem a Windows-ot és frissítem, vagy feltelepítem és nem frissítek? (Nem csak telepítés után, hanem egyáltalán)
2014. júl. 4. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
A rengeteg kritikus biztonsagi lyukakat ha nem akarod befoltozni, akkor ne frissits. Jo kis zombigeped lesz.
2014. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor tényleg... lassú lesz mint a franc :D

Én pont a többi frissítésre gondoltam, nem a biztonságiakra, mert az lassít...

2014. júl. 4. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Soha az eletben nem tapasztaltam lassulast a frissitesek utan. Nem tudom honnan jon ez a "lassu lesz a gepem a frissites utan" dolog. Jah, mar tudom! Torrentboltban "vasarolt" Win7-nel lehet fennall ez a problema, nem beszelve a kismillio mas karos szoftverekrol, amik az ilyen verziok telepitese kozben kerulnek fel.
2014. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kérdés: Milyen géped van? (Proci, RAM főleg...)
2014. júl. 4. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:

2 laptopom es egy asztali gepem van, csupan az egyik laptopomra van Windows 7 telepitve a masik ketton Linux. A Windowsos laptop egy Intel Core 2 Duo, 4 GB RAM-os gep, a felesegeme.


Munkaban pedig a munkallomasok es szerverek Dell termekek, ezek kulonbozo konfiguraciok. Csak a munkaallomasokra van Win7 telepitve, minden mas CentOS, Red Hat, vagy Ubuntu nemely munkaallomasokon.

Plusz vannak Mac Minik amiket rendszeresen hasznalunk, azokon a Mavericks fut.

2014. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na látod Core2 Duo-n nem fogsz lassulást érezni, de egy Pentium 4-en igen... Ezért mondom, hogy lassít...

Megértem én, hogy kell, de egy Pentium 4-nek van mit csinálnia azzal a sok biztonsági frissítéssel és kóddal...

A Core 2 azért egy "cseppet" újabb...

2014. júl. 4. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egyik P4-re en mar reges reg Linuxot ratkam.
2014. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát jó... nekem szükségem van Windows-ra, pontosabban nem csak nekem, mivel nem csak én használom/használnám a gépet.
2014. júl. 4. 21:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Most felmerul bennem a kerdes, hogy egy P4-re miert szukseges Win7-et telepiteni.
2014. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ismeretségi körömben elég sok P4 van használatban. Mindennel lassúak. 10 év nagy idő az IT-ben, 12 meg még nagyobb. Én úgy csináltam, hogy beszereztem egy bontott FSP tápot 3000-ért, vettem terás vinyót máskor (meg hozzá USB SATA kábelt táppal), írót is vettem satásat, mert az is csere ugye, és monitort is beszereztem, LG fullhd IPS-est. Aztán szépen olcsóbb és jobb alaplap, Haswell Pentium, RAM. A ház a régi, még a házhűtés is a nyolc centis egy szál venti hátul. Semmi hang, teljesen jó hőmérsékletek, igen komoly teljesítmény, sima scroll meg fullhd youtube, tudod. És hiába "csak" IGP, csöpp fesz. emeléssel majdnem 50% tuningot enged, és minden rohadt régi játék király rajta fullhd-ben, a páréves játékok is szépen játszhatók lowon 720p-ben. Sose játszottam, mert nem volt mivel, és jól odamondtam azoknak, akik ilyesmivel töltik az idejüket, erre tessék, így maradtam a szutyok IGP miatt...


Alaplap+proci+ram 40e alatt volt, a monitor outletes volt, akkoriban még jó volt semmi hibával 45 helyett 35-ért. Tulajdonképpen az alaplap+cpu+ram is azért egyszerre lett beszerezve, mert behányt végleg a régi gépem, meg persze azért is, mert azért ők kellenek egymásnak, hogy bármelyiket is ki lehessen próbálni, hogy okés-e. Ugye nem kell mondanom, hogy amit lehet, használtan érdemes?

2014. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!