Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony Xperia Z1 compact vélemén...

Sony Xperia Z1 compact véleményeket kérek?

Figyelt kérdés
Előfizetéssel szeretném vásárolni törlesztőre 2év ig 7ezer pénz lenne. Érdemes beruházni rá?

2014. júl. 5. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, nagyon elégedett vagyok vele.

Nagyon jó, nagyon gyors telefon, pont jól kézbe illik (nem mint a nagy 5colos tepsik).

Hagyon hajlamos karcolódni az elő és hátlapja, ezért kötelező rá a plusz fólia hosszútávon.

A 20,7 mm -es kamera napfényben szép képeket lő, éjjel már nem .Vaku belevilágít a képbe.

Enyhén vizálló és porálló, de nem ütésálló.


Mire kifizeted, 168.000-et fizetsz ki rá. És mennyit fog érni 2 év múlva?

2 év múlva sehol sem lesz már ez a telefon, van már Z2 , jönnek a Z3-ak talán még idén.

Tehát inkább vegyél egy nem túl régi függetlent , használtan. 24 x 7 ezer forintot nem ér meg a készülék.

2014. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebben az összegben már benne van a havidíj is. Am 117e a készülék.
2014. júl. 5. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első arra gondolt, hogy 24hónapra (2 év) havi 7 ezer az 168 ezer forint... amúgy nekem tökéletes a 2010-es HTC Desire és én akk azt 2 éves részletre vettem, szóval ha 2 év múlva, vagy hamarabb nem akarsz rögtön váltani, akkor megérheti... Amúgy annyival kijavítanám az elsőt, hogy mindenképp karcálló és elvben enyhén ütésálló is. + 30 percet kibír 1méteres vízben.
2014. szept. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát mivel tavasz óta megvan a készülék így tapasztaltam vele egy-s mást, nem kell kijavítani:)

Az előlapján (kijelző) van egy erős gyári vasalt fólia. Karcálló, de érzékeny rá és nagyon gyűjti az ujjlenyomatot, állandóan dörgölni kell, hogy eltávolítsd róla a "zsírt" mert úgy ronda. Ha fél év alatt sikerül annyira összekarcolni, hogy már nem szép és leszednéd, hogy tegyél rá másik fóliát , akkor lejön vele a Sony logo is.

Érdemes mihamarabb a még nem karcos gyári fóliára vagy rá fóliázni vagy Nillkin H+ üveget tenni rá. Ez az ujjnyomot sem gyűjti annyira.

Sajnos ütésállónak sem nevezném. A keret fém. Szürke festett fém és nem anyagában színezett. Nekem sikerült odakoccintanom a sarkát egy fémpolchoz és már le is jött róla a máz egy kis helyen.

[link]

Víz és porálló. IP 58 minősítésű, de itt:

[link]

volt aki bevitte a medencébe búvárkodni és 10 perc múlva vihette a szervizbe....

2014. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!