Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés
Royalty95 nevű felhasználó kérdése:

Just Cause 2 játékban miért nem tudom előhívni a fekete piacot? És miért nincs küldetésem?

Csomó helyet elsajátítottam... Katonai erőditményektől elkezdve mindent. De nem tudom előhívni a feketepiacot... hiába nyomom meg a jeladót a 4-es gombot nem jön elő...

Mellesleg nem kapok küldetést sem...

Keress kérdéseket hasonló témákban: Just Cause 2, PC játék, játék, PC

2014. júl. 5. 17:53  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

valaki segítene? :S

# 1/2Időpont 2014. júl. 8. 09:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

???

# 2/2Időpont 2014. júl. 11. 14:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem fullscreenben megy a játék?
Aktivált windows 8.1 Pro rendszerem van a windows update-ból probáltam frissiteni de újra indítás után csak fekete képernyö és a kurzor látszik. Csak rendszer vissza állítás után...
Mi baja a laptopomnak? Bekapcsoltam és fekete a képernyő, de a kurzornyíl ott van és mozgatható, de ezen kívül nem reagál semmire. Így normálisan leállítani sem lehet. Windows8...
Hogy csináljak, olyan képet amint a háttér fekete amit fényképezek pedig éles világos?
A gta san andreas valamilyért olyan lett, hogy minden a padló pl szürke volt. Most fekete lett. Az ég nagyon sütét kék lett!?
Maffia 2 (PC játék) utolsó előtti fejezet 14. utolsó feladata Brunonak a pénz odaadom neki és utána fekete kép csak tölt jobb oldalon az a lemez és közben írogat valami szöveget...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!