Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti melyik gépet választanátok,...

Ti melyik gépet választanátok, illetve szerintetek melyik lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

1. [link]


2.

[link]


Nem tudok dönteni. Mindkét gépről olvastam jót is, rosszat is.


Dell:

'Szériahibás' vacak.Kevesebb mint 1 hete használom,de nem gyúzöm javítgatni, hol ez a baja hol az.Már csillagozott dell support hozzászóló vagyok, annyi kérdést tettem fel meg tanácsot adtam.


Nem konkrétan a hardwerrel van a baj, hanem a driverekkel meg a win7 el.pl. a Fűlhalgató zúg mind az őrült(statikus zaj).Ezt többen is jelezték dell supporton, én ezt úgy orvosoltam hogy kinyirtam a reatek drivert és a native High Definition Audio drivert (version 6.1.7601.17514)raktam fel, de állítólag ez nem működik mindenkinél.

A dell nagyon alábbhagyta a minőséget, előzőleg egy Dell Inspiron 5110 em volt, ott a memória ajtót tartó rugok hullottak bele az alaplapba és csináltak zárlatot, kaptam egy új gépet, és annál is belehullottak.A wifi bizonyos program kombinációknál befagyasztja a core 1-et (megint driver hiba)... stb."


Asus:


"Selejt, selejt, selejt.... nincs rá jobb szó! Hamar tönkremennek, és iszonyat gyengék belülről!"



2014. júl. 6. 14:40
 1/3 anonim válasza:
Mennyi lenne a kereted?
2014. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
150 maximum...
2014. júl. 6. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyiket se, ebben az árkategóriában a Lenovo-k között néznék szét.
2014. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!