Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a hiba? (bővebben lent)

Mi lehet a hiba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy hete vettem egy notebookot:


[link]


Azt vettem észre, hogy ha körülbelül negyed óráig nem használom a hangszórót, (azaz nem nézek filmet, nem hallgatok zenét, stb.), akkor azután nem játszik le semmilyen hangot. Mitől lehet ez?


A hangszóró be van kacsolva, max hangerőn sem hallani semmit. Újraindítás után ismét működik, de kellemetlen mindig újraindítani.


(Természetesen beépített hangszóróról van szó.)


Előre köszönöm a segítséget! :)



2014. júl. 7. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltelepítettél minden drivert? CD-n/DVD-n szokták adni mellé.


Vagy itt egy link, ha Windows 8-ad van:

[link]


Kicsomagolod és telepíted.

(Forrás: [link] )

2014. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, adtak hozzá drivert, és minden fel is lett telepítve, épp ezért nem értem, hogy mi lehet a baj. De azért köszönöm!
2014. júl. 7. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egy hete vetted az a legbiztosabb ha visszaviszed. Gondolom garanciás, inkább most nézzék meg, lehet valami gyári hiba vagy akármi. De ha driver hiba garanciával sztem azzal is segítenek, de persze kérdezz rá.
2014. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tesóm is ugyanekkor vett egy másfajta notebookot, és nála is ugyanezek a hibák jelentkeztek. Ez csak véletlen? :/

Lehet az lesz, hogy visszavisszük megnézetni.

Köszönöm a válaszokat! :)

2014. júl. 7. 21:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem, hogy nem is egy helyen vettük, én itt, Békéscsabán vettem, a Tescoban, tesóm meg Budapestről rendelte az extreme digital-tól. Az övé is Asus, de nem ugyanazt a drivert használtuk a telepítéshez, és mégis ugyanez a hiba lépett fel. :/
2014. júl. 7. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!