Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Open Office programban írtam...

Open Office programban írtam meg a záró dolgozatom. Elküldtem a tanárnak. Ha neki Word van, meg tudja nyitni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 15:43
 1/7 anonim válasza:
Ha olyan formátumban mentetted le ami olvasható a Word számára is, akkor igen.
2014. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Kérlek, írd le pontosabban! Milyen formátum lenne jó?

2014. júl. 7. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
.doc-ba, vagy méginkább .pdf-be érdemes menteni. Utóbbi nem módosítható és minden eszközön ugyanúgy néz ki.
2014. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint az eredetid legyen meg a saját formátumban, exportálj PDF-be és azt küldd nyomtatásra illetve a tanárnak.
2014. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Első vagyok.

Egyszerűen .doc-ban mented le, és célszerű minél régebbi verziójúra lementeni ha van ilyen lehetőséged. Azt egészen biztos bármilyen Word, OpenOffice megnyitja. Nekem például 2010-es Office van a gépemen, de mindig 1997-2003 Word formátumra mentem, az előbb említett okokból kifolyólag.

2014. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2014. júl. 7. 15:59
 7/7 A kérdező kommentje:

Gyorsan meg is csináltam így.

Köszönöm még egyszer. Sokat segítettetek, örülök is, hogy rákérdeztem.

2014. júl. 7. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!