Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elvinné a számitogépem a win...

Elvinné a számitogépem a win 7-et?

Figyelt kérdés

2.8 dualcore processzor

1.5 gb ram

ati radeon x550



2014. júl. 7. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, de nem érdemes Win7-et ilyen gyenge gépre tenni, inkább XP.
2014. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem próbáld ki,nem vesztesz vele semmit,lehet jó lesz,lehet lassúnak találod,meglátod..
2014. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Kétmagos, a RAM is megüti az elegendő szintet. A videokártyához is van használható driver. Simán mehet rá. Villámgyors nem lesz, de más se lenne rajta az.
2014. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán épp azért felesleges gyenge gépre tenni, mert lassú?

Az XP tökéletes lenne erre a gépre, hiába pontoztok le, az nem azt jelenti, hogy igazatok van.

Mióta teszünk ilyen gépre Win7-et?

2014. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NySa12 válasza:
Hat egy probát megér. Probald ki de gyenge gépre inkább XP-t tegyél vagy Vistat!
2014. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Emberek ***** válasza:

"Mióta teszünk ilyen gépre Win7-et?"

Akit nem érdekel a sebesség, vagy nem éppen játékra, hanem irodai munkára, egyéb más dolgokra használja, az simán felteszi ilyen gépre is.

Hülyénel fogsz nézni, hogy egy IBM R50e laptopra 1 GB RAM-al feltettem a 7-est, de lazán fut rajta. Nem játszom vele, hanem csak office csomagot használok, és netezek. Arra meg bőven elég

2014. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nézlek hülyének, de én is használtam 1GB RAM-mal, és egy Pentium D 945 procival Win7-et, de 1 mappát 2 órán keresztül törölt ki(pedig csak 3-4 giga volt), és nagyon lassan töltött be sok mindent.

Hát ha neked működik, akkor neki is megér egy próbát. Én csak ezért nem javasoltam, mert nekem sem volt valami gyors.

2014. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
windows 8.1 et raknák rá és ami a gyengye gépet jelenti ? Ha nincs a kérdezönek 2-300 ezer ft ja új gépre én megértem. Persze hogy válltani szeretne haladni a korral az xp sz@r és lejárt a támogatása. játék ? Atól függ mekkora a winchester és a videokártya mit bir el ?
2014. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!