Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell telepíteni eredeti...

Hogyan kell telepíteni eredeti wowot?

Figyelt kérdés
Jövőhéten fogom megvenni a battlechestet + a mop-ot. Na most a kérdés a következő, hogy hogyan kell telepíteni? A battlechestben akkor most 1cd lesz és rajta van az alap játék, a bc, wotlk, és a cata? Vagy mind a 4 cuccnak egy külön cd? És ezt hogyan kell telepíteni? Valami kóddal ami benne van? és ha kóddal akkor, a battlechestben 4 kód lesz és a mopban még egy? vagy hogyan? Esetleg simán kódok nélkül kell telepíteni cd vel? És ha cd vel, akkor úgy, hogy alapjáték , bc , lk , cata , mop? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.

2014. júl. 8. 19:44
 1/6 anonim válasza:
Magát a wowot- úgy kell felrakni mint egy sima játékot: először catáig (ez talán egyben lessz, ha nem akk alap utána felpatcheli abban a sorrendben) ennek van 1 kódja amit a battle.net -es regisztrációd után kell megadni. utána ezt patcheled mop-ra kódot ismét a fiókodban kell megadni. ha mindez kész mehet a játék
2014. júl. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csiß ***** válasza:
Csinálsz egy accountot az eu.battle.net-en.Aktiválod a kiegészítőket a kapott kódokkal és ugyanitt letöltöd a game client telepítőjét.Ez pár mega és majd szépet egy az egyben feltelepíti neked.
2014. júl. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csiß Ha jól értem amit írtál, az battle.net-en be írom az alapjáték kódot és letölti nekem az összes kieget, vagy be írom az alapjáték kódját, letölti, utána bc kód, letölti a bc-t utána lk kód letölti az lk, és utána cata, és mop úgyan így?
2014. júl. 9. 13:22
 4/6 Csiß ***** válasza:
aktiválod az összes kieget az accountodon,és letöltöd a "installer"-t.Ez végig telepíti egyben az egészet (asszem mop-ig).Arra figyelj,hogy az eu.battle.net-en csinálj accot ne a sima battle.net-en mert az amcsi.
2014. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, már meg is vettem. :) Elkezdem telepíteni, szerintem menni fog.
2014. júl. 10. 10:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Nah, már tegnap sikerült felrakni, csak bele merültem a játékba :D köszi a segítséget!!!
2014. júl. 11. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!