Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy /www.edigital.hu/Wi...

Vettem egy /www.edigital.hu/WiFi_tablet/Lenovo_IdeaTab_A3500L_ (A7-50) _59-410282_tablet_fekete_ (Android) -p410465. html többi lent?

Figyelt kérdés

miután megvettem, egyböl rootoltam, de csak root volt semmi extra, build.prop miatt kellet, aa kompatibilitás miatt, de másnap chainfire 3d miatt ujra indulásnál bootloop-ba került, és nemtudom kihozni sehogy. voltam már ilyen helyzetben de nemvoltam ennél annyira előrelátó hogy CWM-et rakjak rá. viszont bootloop nem rootolt készülékkel is előfordul.

ebben az esetben érvényes a garancia még?



2014. júl. 11. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:
tehát a root miatt ment tönkre így a garancia nem érvényes rá. De ha szerencséd van a szervizes ember kedves lesz és nem foglalkozik majd a roottal.
2014. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!