Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell bootolni egy...

Hogyan kell bootolni egy 8.1es Windows 8-at?

Figyelt kérdés
Addig okés, hogy restart, f10nél kiválasztom a cd-t, de nem fogadja el, vagy egyáltalán nem akarja elindítani és szimplán bejön a gép. BIOSnál próbáltam átállítani, de szintén sikertelen. /mindent visszaállítottam a régire, miután elállítottam/

2014. júl. 13. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a CD/DVD az elspdleges boot eszköz és a lemez is bent van és az optikai olvasó is működik :D akkor mennie kell. Kérdés: boot-olható-e a DVD, amivel rendszert óhajtasz telepíteni? :S Jól lett az kiírva?
2014. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eletemben eloszor tettem fel Windows 8at, eddig folyamatosan egy DvDrol tettem ujra a sajat es az ocsem gepet is es igen, DvDrol szeretnem ujrairni. Gondoltam ra, hogy elviszem egy uzletbe es par ezerert megcsinaltatnam jogtisztan, de ez kb mennyibe kerulne?
2014. júl. 15. 08:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, amúgy is boltonként eltérő lehet az ár, de úgy 25-35 ezer között mozog az OEM-es win 8.1. Persze gépenként + még az adott szakbolt munkadíja, hogy feltegyék.
2014. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!