Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam egy új telefont, én...

Kaptam egy új telefont, én játszok a Pou játékkal és azt, hogy tudnám megoldani, hogy a másik telefonomra ha letöltöm akkor azzal a Pou-val folytassam ami a régin volt?

Figyelt kérdés
Nem lehet valahogy rátenni azt a "mentést"?

2014. júl. 13. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy nektek mennyi időtök van...
2014. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nincs ilyen lehetőség.
2014. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A játék opciói között nincs Google bejelentkezés? (Mert akkor (lehet hogy) tud sync-elni.)
2014. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én még nem találtam....de most lehet,hogy hülyeséget kérdezek....de PC-n minden játékkal megéehet ezt csinálni,tehát csak meg kell találni azt a mappát ahol a mentések vannak....ha usb-vel rátenném gépre akkor nem találnék ilyen mappát?
2014. júl. 13. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:

> akkor nem találnék ilyen mappát?


De, elképzelhető. :)

2014. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt senki sem hallott még a Titanium Backup-ról? Igaz, root kell hozzá, de lement és visszaállít bármit, bárhonnan, bárhová.
2014. júl. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Come back ***** válasza:
50%
Ez mind idióta válasz. Az email címeddel és a jelszavaddal, amivel a poud van regisztrálva bármilyen telefonra átvihető a pou. Csak ne felejtsd el előtte a save gombot benyomni.
2014. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3 vagyok


#7: én is erre utaltam...

2014. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!