Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha feltörik a Steam Accountoma...

Ha feltörik a Steam Accountomat akkor én, , visszatörhetem" a sajátomat? Segítene valaki ebben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez elég érdekeden hangzik, de sajnos sok pénzt bele öltem. Ha valaki tudna valami naprakész programot az kérem segítse! Ja, és írtam a Steam Supportnak is, de nem válaszolnak... Előre is köszönöm! :)

2014. júl. 14. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez SZERENCSÉRE nem úgy működik, hogy elindítasz egy programot, kettőt kattintasz és már vissza is szerezted...

Ilyet ne várj szerintem...


Szerintem a support az egyetlen lehetőséged.


Később pedig:

- az e-mailcímet, amire regelve van az account, ne add ki senkinek! Így vissza tudod szerezni, ha el is lopnák...

- használj minél bonyolultabb jelszót (kisbetű, nagybetű, szám, írásjel, ÖSSZE-VISSZA!)

2014. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de megváltoztatta az szemétláda a e-mail címet az Accountomban és a jelszavam is elég erős volt, az e-mailemet pedig nem tudták csak a rokonaim. A Support pedig már 4 napja nem válaszol, lehet, hogy azért mert nem adtam meg CD key-t(mert nincs is) :)
2014. júl. 14. 12:43
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor ha nem is valami programmal, de valahogy nem lehet feltörni? (vagyis valahogy biztos lehet csak én nem tudom, hogy kell) :D
2014. júl. 14. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el ezen:

Ha olyan könnyű lenne feltörni, akkor minden egyes account veszélyben lenne. És senki sem merné használni, sőt, nagyon hamar csődbe is menne a Steam szerintem...


A Steamet nem igazán ismerem, de e-mailcím váltásakor nem kell megerősíteni azt? Tehát nem úgy működik, hogy kapsz egy linket a régi címre, és ha rákattintasz, akkor cseréli ki csak?


Mert ha ez így működik, akkor az e-mailed lehet a gyenge láncszám, vagyis lehetett... Mert ugye arra kérhetett új jelszót, utána meg tudta változtatni az e-mailcímet, stb...

2014. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat mindegy de azért köszönöm :)
2014. júl. 15. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!