Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Instagram használata megoldhat...

Instagram használata megoldható gépről?

Figyelt kérdés

Lehetséges valahogyan számítógépről használni az instagramot? vagy csak telefonról lehet feltölteni képeket?

Azért érdekelne mert sokkalta jobb képeim vannak amiket nikon fényképezővel csinálok de azokat nem tudom így feltenni:cc illetve nem értem az instagramon a taggolást pl:(#cica#kutya) ezket hol tudom hozzáadni? előre is köszönöm!



2014. júl. 14. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nem használok instagrammot, de szerintem az megoldható, hogy átrakod a feltölteni kívánt képeket a telefonodra, és onnan feltöltöd. Egyébként használj Flickr-t
2014. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ahogy az első válaszoló is írta,szerintem is úgy egyszerűbb..(Telefonról úgy tudsz felrakni képet hogy belépsz az alkalmazásba, és van alul 5 kis menüpont, a középső kékkel..) de ha mindenképpen a számítógépes megoldást akarod akkor használhatod az instagram.com vagy az iconosquare.com vagy az instagram Chrome bővítményével is például.de ezek csak képnézegetők,itt nem tudsz képet feltölteni,képet csak egy letöltős programmal tudsz felrakni, a neve: Gramblr .

A taggolásokat pedig úgy oldhatod meg, hogy a grambl-nél csak azt fogja kiadni hogy írd be a tagokat és töltsd fel, ha telefonról töltöd fel akkor pedig az efektusok,és a kép vágása után lesznek a tag beírások.

(Ha a gramblr-t használod akkor előtte méretre kell vágnod a képet((egy egyenlő oldalú négyzetre) és csak úgy engedi feltölteni)

(Ha pedig telefonról raksz fel képet,akkor pedig ha nem akarsz levágni,akkor használd az InstaSize alkalmazást és nem kell levágnod)

2014. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :))))
2014. júl. 22. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!