Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezeket törölhetem, vagy...

Ezeket törölhetem, vagy elveszik valami? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Első, hogy nem igazán értek a gépekhez. :/


Az lenne a kérdés, hogy mindig felugrik figyelmeztetőnek a gépben (az idő mellett, a kis, fehér, felfelé mutató háromszög mellett :') ) , az, hogy kevés hely van a merevlemezen... Erre lefuttatott egy keresést, és megmutatta a törölhető fájlokat. Ez valami lemezkarbantartó.., és a kérdés, pedig az lenne, hogy ezeket törölhetem? Mármint csak olyanokat ajánlana fel törlésre, ami nem tesz kárt a gépben, vagy nem lesz hiányossága a gépnek, ha törölve lesz, ugye?

huhh..van a sorban Temporary Internet Files, Offline Weblapok, Hibakeresés a kiírási fájlokban (??), lomtár, telepítési naplófájlok, rendszerhiba - memóriaképfájlok, ideiglenes fájlok, miniatűrök, Felhasználónként archivált Windows hibajelentési fájlok, a rendszer által archivált Windows hibajelentési fájlok, Downloaded Program Files. Ennyi. Ezeket akarja törölni. És, hogy ezeket lehet? És még az is kérdés lenne, hogy a 'Hibakeresés a kiírási fájlokban ' ez mi? :')

Előre is köszönöm szépen!!



2014. júl. 14. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az összes lehetőséget kipipálhatod a Lemezkarbantartóban, semmilyen fájl nem fog elveszni. Miután lefuttattad, érdemes egy töredezettség-mentesítést is csinálni.
2014. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosítom, semmilyen, számodra hasznos fájl nem fog elveszni, kivéve ha a Lomtárban tárolod őket.
2014. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
CCleaner -t ajánlom még. (iconokra vigyáz!)
2014. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

és töredezettségmentesítést hogyan kell csinálni? :)

2014. júl. 15. 07:47
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel töredezettség-mentesíts és ne a windows-ossal, mert az nem jó. Ha telepítetted, rákattintasz a rendszer meghajtódra, alul pedig indítás, vagy jobb katt és töred-mentesítés. Ilyen egyszerű. Ezzel is helyet tudsz spórolni, nem csak a CCleaner-rel, mert helyrerakja a Defraggler a fájljaidat és sokkal gyorsabb is lesz a géped.....

2014. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 voltam.


Bocsi, pontosítok. Úgy értettem, hogy a defraggler-en belül kattints a mentesíteni kívánt meghajtóra:


1. [link]


2. [link]

2014. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!