Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asrock FM2A55M-HD+ alaplapnál...

Asrock FM2A55M-HD+ alaplapnál mit jelent a 6 sípolás?

Figyelt kérdés
vadonat új minden benne! ma lett összerakva! a monitor no signal-t ir a billentyűzet és az egér nem világít! a gép bekapcsol de bekapcsolás után 3-3 pittyen a gép és sehova tovább! ami benne van :AMD A4 4020 processzor , Asrock FM2A55M-HD+ , Kingmax 1GB DDR3 1333MHz 2x , Kolink 400W CHS-400OEM OEM , + a vinyó meg egy dvd író! a válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

2014. júl. 14. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Most 2x3-at pittyen, vagy 6x sípol?

6 rövid sípszó: billentyűzet-

vezérlő vagy A20 kapu hiba

Okozhatja a billentyűzet

vagy a billentyűzet-vezérlő

hibája, amely egyben a magas

memória (HMA) elérésére

szolgáló A20 kaput is vezérli.

2014. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én azzal kezdeném hogy lecserélném azt a szemét tápot.. egér és bill nélkül is próbáltad? húzd ki őket és úgy indítsd el (csak egy tipp) + nézd meg hogy minden jól van e összekapcsolva a ramot a kábeleket stb
2014. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2x3 at pittyen!

A20 kapuhiba az mit jelent? és mit tudok olyankor tenni?

válaszodat nagyon szépen köszönöm!

2014. júl. 14. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg egy másik gépen hogy maga a billenytyűzet jó-e, ha igen akkor az alaplap hibás, ez házilag nem javítható, cseréltesd ki. Ha új feltételezem garanciás is.
2014. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

megpróbálnám bekapcsolni úgy a gépet, hogy minnél kevesebb eszköz legyen a gépre dugva.

Tehát winyó és dvd író nincs rákötve az alaplapra, illetve egy memóriával hol egyik, hol másik DIMM foglalatba téve.


Én jártam már úgy AsRock alaplappal , hogy a sata kábel amit adtak hozzá az alaplap dobozában, gyári hibás volt se a winyóm, se a dvd íróm nem működött tőle. Az alaplapom nem csipog, de van rajta lcd kijelző és adott képet a monitorra és POST alatt kiírta a képernyőre a bios hibát, ami A2 volt

2014. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 VenoxPC válasza:
Sziasztok. Nekem is ez a bajom, ugyanugy asrock alaplap. 2X3-mat sipol. Ha valaki tud valami megoldast, kerem szives turelmet es segitsen. (Memoria, proci, vidikari csereje nem segitett se az usb kihuzasa, atdugasa masik portba.)
2015. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!