Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek közül melyik...

Nicorette_1312 kérdése:

Szerintetek ezek közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

- Lazer 7` MID7317CP tablet

- Funscreen Funtab Hydra 7C40B8 tablet

- MyAudio Series 7` (704SR) tablet

- Navon Platinum 7` tablet

- DPS Dream 7` tablet

- Sencor Element 7` tablet

- Cube U25GTRK2928 tablet

- Icoo D50 tablet

- Atab 7` DCI DualCore tablet


Nem érdekelnek más ajánlatok, nem vagyok márkafüggő, tisztába vagyok vele, hogy ezek kínai tablet. Nincs szükségem Nexus 7-re meg ilyenekre. Mindenképpen ezek közül akarok



AMIRE SZÜKSÉGEM VAN:

- Legalább 4.0 Android rendszer

- Elől hátul kamera (de az se baj, ha csak elől van, fényképezésre nagyon úgyse használnám)

- Ne induljon újra folyamatosan, mert nem bírja a proci a dolgokat

- Ne essen össze a rendszer minden lépésnél

- Viszonylag ne akadjon sokat, mikor megnézek egy videót (ez nem azt jelenti, hogy akadásmentes legyen, akadhat, de ne minden másodpercbe)

- Nem tudom ki ismeri, de elbírja a Hay Day játékot (engem nem érdekelnek ezek a GB-os játékok, nem akarok élethű játékkal játszani, csak a Hay Day-t bírja el, mert ez a kedvenc játékom, és tableten jobb lenne, mint telefonon)

- És az internet se akadozzon mindig


Tehát nem várok el egy Asus vagy Lenovo vagy Nexus kategóriát. És nem akarom teletömni.. Ennyi.



#választék #Tabletsz
2014. júl. 15. 10:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!