Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek az idei informatik...

Szerintetek az idei informatika érettségin elért 60% kevés?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy másnak hogy sikerült? Szerencsére én szóbelivel tudtam rajta javítani:)

Előrehozottan csináltam meg és nem vagyok teljesen megelégedve, pedig úgy éreztem sokat gyakoroltam rá..de élesben az idő is kevés volt (számomra) és nem tudom hogy rontottam el ennyire :/



2014. júl. 15. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szeretnél...

Szerintem iszonyú könnyű volt az idei :-)

a legbénábbak is össze kapartak 30-40% -ot.

2014. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát különösebben csak 5. tantárgyként és így kevesebb lesz jövőre :D csak elvileg a javítókulcs volt gagyi...
2014. júl. 15. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Mihez képest?

A javítókulcs nem volt gagyi, még elvileg sem. Olyan volt, mint máskor. 1-2 vitatható dolog szokott lenni benne, de azon csak néhány pont múlhat legrosszabb esetben is.

2014. júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát én nem láttam és nem is én javítottam, de a tanárok mondták, hogy pl 5 dologra kaphattál egy 1-2 pontot és ha abból az 5-ből 1 már nem volt meg, úszott a pont...
2014. júl. 16. 13:08
 5/9 anonim válasza:
62%

Volt benne egy-két ilyen dolog, meg olyan is, hogy egy hiba miatt rögtön két helyen is vesztesz pontot, nálunk ott csak egy helyen vontak. Olyan is volt, hogy több pontot kap az, aki nem csinál semmit, mint aki csinálja, csak rosszul.

De még ha előrehozott is, nem túl jó az a 60%. Az idő nekem is épphogy elég volt (átnézés után csak 15 percem maradt még). Megnézted a kijavítottat, hogy hol hibáztál sokat?

Én is előrehozottan csináltam, szóbelivel együtt 92% lett.

2014. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
wow, nagyon ügyes vagy :) nekem nem volt időm átnézni, sőt hagytam is ki feladatot időhiány miatt :$
2014. júl. 16. 18:02
 7/9 anonim válasza:
Sziasztok! Nem tudom miért kell leszólni a kérdezőt, szerintem a 60% elég jó! + szóbelivel még javított is rajta.. Idő az tényleg elég kevés volt, nekem elhiheted, sokan még az utolsó feladatot félig sem csinálták meg, vagy el sem kezdték.
2014. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
49%
Egyébként pedig az érettségik egyre szívatósabbak, ez tény. De bírom azt, amikor 2-3 ember válaszol csak, akinek 90% fölött van. Ezen is el kéne gondolkozni...
2014. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, neked még egyáltalán nincs semmiféle százalékod, úgyhogy nem sok alapod van beszólni másokéra, és nem sok fogalmad van róla, hogyan alakulnak ki ezek a százalékok. Nincs miért magyaráznom, majd idővel rájössz. Hidd el, _nagyan_ sok informatikaérettségit láttam már, sok évnek a feladatsoraihoz kötődően, és pontosan tudom, hogy annak ennyire kevés az ideje, aki nem elég felkészült és rutinos. Ha egy feladatot meg tudsz oldani, de sokkal lassabban, mint valaki más, az is azt jelenti, hogy kisebb a tudásod. Nem az érettségin kell gondolkodni, melyik függvény passzol oda, vagy milyen módszerrel lehet megcsinálni egy lekérdezést. A 60% a gyenge négyes szintje, bár a gyakorlatit külön nem osztályozzák. Néhány pontot rá lehet fogni a nehézségre vagy a javítókulcsra, de a hiányzó 40%-ot nem.
2014. júl. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!