Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vissza lehet csavarni a...

Vissza lehet csavarni a hangfalkimenet tekerőjét?

Figyelt kérdés
Drága értelmifogyatékos barátom (ÉN) ki csavarta az erősítő kimeneteiből a piros fekete tekerőket, és mivel ellentétes irányúak rajta a menetek nem bírom visszarakni. Mit csináljak?
2014. júl. 15. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

"mivel ellentétes irányúak rajta a menetek nem bírom visszarakni." Mi van?


Most balmenetes, vagy jobbmenetes lehet, annak megfelelően be is lehet tekerni.


Nem értem, ha kitekerni tudtad, akkor másik irányba tekerve miért ne lehetne betekerni?!

2014. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2014. júl. 17. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:

LOL! Próbáltam értelmezni! :)


Na, van egy tippem.

-Első körben a csavarra hajts két anyát, azokat egymással szorítsd össze jól!

-Eztán kezdd el behajtani az erősítőbe és ha sikerült meg is húzhatod, mert a kér összeszorított anya azért eléggé tartani fog.

-A csavar már bent van az erősítőben. Most a kilógó végén lazítsd meg a két anyát és tekerd le őket!

-Csavar az erősítőben, a másik vége szabad, nyert ügyünk van. Csavard rá szépe a műanyag szorítót!


Ha nem sérült semmi és van elég eszköz, ennek mennie kéne. :D


Ha cink van, akkor sztem vidd el egy műszerészhez, az majd röhög egyet és olcsón megcsinálja neked!

2014. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen erősítő konkréten?
2014. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Denon PMA 630
2014. júl. 17. 12:36
 6/7 A kérdező kommentje:

És az ötlet tényleg jó :D

megpróbálom ;)

2014. júl. 17. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy fogóval is megfoghatod a csavart és betekerheted, de akkor nagyon kell vigyázni, hogy ne tedd tönkre a csavarmeneteket.
2014. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!