Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pokoli szomszédok 3-4 hiba...

Tugya Zoltán kérdése:

Pokoli szomszédok 3-4 hiba Win7 rendszeren! Mi lehet a probléma? (részletek lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Sziasztok. A linkek alatt található képen látszik, mi is a problémám a játék indításakor. Az exe fájlra kattintva feljön 1 abalk ahol a megjelenítési beállításokat tudom módosítani,ez eddig ok. Ha az alkalmaz gombra kattintok feljön a másik két hibaüzenet amit nem tudok értelmezni,mert számomra ismeretlen nyelven van megfogalmazva. Videókártya driver-t frisítettem, DirectX frissítve, egyéb fórumokon olvasott tanácsokat alkalmazva a JoWood mappában az xml-fájlt módosítottam, a játék továbbra sem fut, csak a képeken látható hibaüzenetet dobja ki. Aki tud segíteni a probléma megoldásában kérem írjon nekem! Köszönöm!



2014. júl. 15. 16:26
 1/2 anonim válasza:

Én is erre keresek a választ mert nekem is ezt csinálja.

Közel egy év múlva sikerült választ találnod? :D

2015. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közel 4 év után sincs válasz.
2018. máj. 20. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!