Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "Az adatbázis szerkesztését a...

"Az adatbázis szerkesztését a rendszergazda letiltotta" Miért írja ezt ki amikor futtatni akarok valamit a start menü/futtatásnál?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ez akkor jön elő, hogyha a futtatásba a regeditet akarod beütni


próbáld ki ezt:


Parancssorba

vagy futtatásba beírod hogy cmd és oda.


REG delete HKCU\\\\Software\\\\Microsoft\\\\Windows\\\\Currentversion\\\\policies\\\\system /v Disableregistrytools


REG delete HKLM\\\\Software\\\\Microsoft\\\\Windows\\\\Currentversion\\\\policies\\\\system /v Disableregistrytools


ezt így másold be és enter:)

2010. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz a gyors választ de valamiért nem működik más ötleted nincs?
2010. jan. 8. 19:27
 3/5 A kérdező kommentje:

Mégis sikerült a / jeleket nemtudtam hogy csak 1 kell:D

kössz mégeccer a segítcséget.:D:D

2010. jan. 8. 22:38
 4/5 anonim válasza:
Valaki segítsen nekem is ugyan az a problémám megcsináltam amit javasoltak de semmi.
2011. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
[link] És ilyenkor mi a halál f...át csináljak? Nem tiltottam le az égvilágon semmit...
2014. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!