Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem ismeri fel a gépem a...

Nem ismeri fel a gépem a telefont usb kábelen keresztül, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Orange (Alcatel) Yomi telefonom van ,windows 7 fut a gépemen ..a minap összeköttetem a telefonom egy rádióval vagy nem is tudom micsoda volt ,és valamit elálitottam mert a gép nem ismeri fel a telefont..próbáltam már mindent,kivettem az aksit,a simkártyát a memóriakártyát,visszaállitottam a gyári beállitásokat,stb.. a telefonom felismeri a gépet de a gép a telefpnt nem..SOS,gyorsan kellene válasz!!

#probléma #USB #Windows 7 #kábel #telkefon #nemismerifelagépematelefont
2014. júl. 17. 11:11
 1/8 anonim válasza:
Nem tudod mit állítottál el ,esetleg hol?
2014. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A számitógépes usb kapcsolat menünél Csak töltést állitottam be..de már visszaállitottam Médiaeszközre de úgysem müködik!
2014. júl. 17. 11:30
 3/8 anonim válasza:
Usb-háttértárra állítottad már?
2014. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem :O
2014. júl. 17. 11:34
 5/8 anonim válasza:
Akkor próbád meg azt! Mostmár jó?
2014. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem ,most sem ismeri fel
2014. júl. 17. 11:39
 7/8 anonim válasza:
Ha lehúzod felülről azt a menüt, akkor ott van egy olyan fül hogy "USB tárolóeszköz", erre kattints rá.Akkor előhozza az USB kezű androidot.Alatta kattints rá hogy "USB-tár bekapcsolása". Most jó? Ha nem akkor ird be Google-ba hogy Alcatel orange yomi USB driver. Tölts le egy ilyet telepítsd fel és akkor próbáld meg.Ha nem jó akkor se akkor nemtudom mi a megoldás.:)
2014. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az illesztő programmal van a baj,mit tegyek?
2014. júl. 17. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!