Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FONTOS! Mi éri meg jobban? 2...

FONTOS! Mi éri meg jobban? 2 az 1-ben tablet+laptop vagy külön egy laptop és külön egy tablet?

Figyelt kérdés

Egyetem előtt állok, és kellene valami jó gép. Laptopot azért nem akartam, mert talán túl nehéz lenne minden nap becipelni, így gondolkodom most egy 2in1 tablet+laptop megoldásban.

Mi a jobb?

Árban kb. ugyanott vagyok vele.


4 GB ram és 4 magos proci alap szerintem, csak abban gondolkodnék.


Köszi!



2014. júl. 17. 13:44
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Igen, vannak egyre korszerűbb masinák.

De azért döntés előtt alaposan gondold át, mire fogod használni, milyen körülmények között. És melyiknek mennyire kényelmes a használata. Gondolok itt a kezelésre (pl. billentyűzet, egér-vs tapipad), de a megjelenítőre (képernyő mérete, felbontása, mert nem mindegy, hogy hány perc múlva folyik össze minden a szemeid előtt), szükség esetén az akkumulátoros üzemmód üzemidejére (amikor nincs lehetőség menetközben tölteni) de akár a rendelkezésre álló tárterület nagyságára is.

Végül nem mindegy, mit lehet a masinához csatlakoztatni, például hány USB van rajt, van-e monitor kimenete (például projektorhoz) és még sorolhatnám.

2014. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Asus transformer trio vagy sony vaio tap 11, ez a kettő talán ami megfogott. kicsit húzós az ára, de talán megéri. (?)

2014. júl. 17. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!