Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyton kikapcsol magától a...

Folyton kikapcsol magától a gépem! Mi lehet a gond vele?

Figyelt kérdés

Régebben is volt vele ilyen probléma de aztán hónapokig semmi. Kb 2 hónapja újra kezdte. Elvittem szakemberhez de ő nem talált semmi hibát. Sem rendszerileg, sem eszközileg. Le tesztelte, át nézte és nem talált semmit. Most 1 hónapig bírta erre tegnap előtt újra elkezdte ezt a magától kikapcsolást. Azt tapasztalom hogy nagyon felmelegszik a gép. Lehet attól van? Leginkább akkor kapcsol ki ha valami játék programot mentetek vele. kb. 10-20 percig bírja. De hacsak simán Netezek akkor nem kapcsol ki.

Ha valakinek van valami ötlete hogy mitől van ez kérem írja le. Köszönöm. :)



2014. júl. 18. 20:06
 1/7 anonim válasza:

Próbáld ki azt ideiglenesen, mondjuk rakj egy ventillátort a géped felé fordítva és ha úgyis kikapcsol akkor már tudod hogy mástól kell lennie a melegedésnek!


Plusz Milyen procihűtőd van?

Meg mikori a géped?

2014. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Húha azt sajna nem tudom megmondani. Mert ezt a gépet egy jó barátom rakta össze még anno de hogy pontosan mik vannak benne azt nem tudom. Nem értek hozzá sajnos.


4 éves a gép.

2014. júl. 21. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki kellene takarítani. Poros a venti.
2014. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 hónappal ezelőtt teljesen ki lett takaríttatva. A takarítás után is felmelegedett csak nem kapcsolt ki. Az elmúlt pár napban kezdte újra.
2014. júl. 22. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Táp rossz.
2014. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

El vittem újra szervizbe és raktak bele 1 új tápot és 1 + ventit. Remélem most már nem lesz gond vele. :) Még egyszer köszönöm a segítséget. :)

2014. júl. 25. 12:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos elkiabáltam. :( Ugyan úgy felmelegszik és kikapcsol a gépem. Akkor már nem tudok mit csinálni vele és a szerelő sem. Szerintem kuka az egész gép. Majd ha lesz annyi pénzem akkor legfeljebb veszek egy új gépet.
2014. júl. 25. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!