Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meghalt az asztalom. A háttérk...

Lordloss94 kérdése:

Meghalt az asztalom. A háttérkép látszik, jobb klikk is reagál, de az ikonok nem látszanak és ha hosszan tartom az egérgombot akkor azt a kis fehér négyzetet sem tudom húzni, amivel kijelölök több dolgot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Windows 8.1-em van és Nvidia GeForce Experience


Neten nézegettem, de semmi értelmeset nem láttam.



2014. júl. 20. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Tedd újra a rendszert
2014. júl. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vmit benyelhetett a gép az tuti, nekem AVG 2014 internet securiti van fent, tökéletes mert mindég jelez is frissül. A 8.1-et nem ismerem nekem 7 prof van fent, erősen stabil rendszer közepesebb gépen is. Ne telepítgessél feleslegesen progikat, ne használj értelmetlen cleaner/registri tisztítókat, vigyázz hol barangolsz a neten, hallgass a vírusirtódra! Csak uninstallal törölj stb, ha ezeket betartod nem lesz ekkora baj sőt sztem semmi.
2014. júl. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csá! A "hibát" tudtam reprodukálni, tehát véleményem szerint nem lehet olyan nagy gond. Próbáld meg ezt. Az asztalon jobb katt, utána nézet menü, majd ott pipáld be az asztali elemek megjelenítése opciót. Remélem tudtam segíteni.
2014. júl. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

Explorer.exe leállt! Vírusgyanús!

Nyomj egy Win+R -t és írd a futtatásba explorer.exe. Így el kell induljon. Ha nem akkor valami hazavágta, telepítsd újra, vagy futtass víruskeresőt.

2014. júl. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A harmadik vagyok megint. Ha, win 8.1-es leáll az explorer.exe, akkor nem látszik semmi az asztalon, még a háttérkép sem. A kedvedért lelőttem feladatkezelőből az explorer.exe-t,hogy megmutassam. Feleslegesen rémítszgetitek szegény kérdezőt. Tudod, előbb érdemes a kézenfekvő megoldásokat végignézni, majd utána vírusra gyanakodni. Végezetül, mint ahogy az előző hozzászólásomban írtam, tudtam reprodukálni a hibát. Akkor nálam is vírus van a gépen? :)


[link]

2014. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!!!


Kezdtem a legegyszerűbbel.


"Csá! A "hibát" tudtam reprodukálni, tehát véleményem szerint nem lehet olyan nagy gond. Próbáld meg ezt. Az asztalon jobb katt, utána nézet menü, majd ott pipáld be az asztali elemek megjelenítése opciót. Remélem tudtam segíteni." Sikerült visszaállítanom köszi! ;)


Amúgy nincs vírus irtóm. Teljesen extrás gépem van, jól össze lett téve, de valamiért szórakoznak ezek a vírus irtók. :) Viszont vírusokkal figyelek. Rendszeresen ellenőrzök mindent de egy "alvó állapot" után ez várt engem. :)

Az explorer.exesre meg annyit, hogy azzal kezdtem, mondom tuti az a hiba. Nem jött össze. :) :D


Tehát köszi mindenkinek még egyszer!! :))

2014. júl. 20. 16:13
 7/7 csacsi2 ***** válasza:

Megesik ha az ember nem gondol az egyértelmű dolgokra, pedig itt az oldalon van pár hasonló!

"-nincs hang a gépemen

-vedd ki a pipát a hanghullám némítása elől.." :)


Még nagyon reggel volt ezt fordítva értelmeztem "A háttérkép látszik, jobb klikk is reagál"

mindegy örülök hogy sikerült!

2014. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!