Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy a microsoft...

Hogy lehet, hogy a microsoft office 2007, ami a gépemen van, nem tudja megnyitni a docx formátumot?

Figyelt kérdés
Elvileg a 2007-es oiffice képes kellene legyen, de nemek valamiért nem, mi lehet az oka?

2014. júl. 20. 10:19
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Hibaüzenet vagy valami?
2014. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
szerintem téged átvertek, lehet nem is 2007es officod van. Tény, h a docx a 2007es verziótól van. Pont ezért nem értem, h lehet h nem nyitja meg. Vmi nem kóser nálad
2014. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy az állomány sérült, vagy nem is docx-ről van szó. Tényleg jó lenne a hibaüzenetet ismerni.
2014. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mentsd el nem docx-be, hanem sima doc ba. Asszem a docx az google drive-os fájl.
2014. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: docx-nek semmi köze a Google-höz. Office Open XML Document a formátum neve, MS fejlesztette ki a doc leváltására, az Office 2007-tel együtt jelent meg.
2014. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Office Open XML = Google drive\office\word csókolom :D Docx a webes word, azért írtam, hogy normál doc-ba mentse el. Látom magas.
2014. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi köze a Google-höz a docx-nek, ez egy microsoftos formátum. Lehet, hogy így-úgy kezeli a Google eszköze is, de ettől még nem válik a formátumává, pláne, hogy kompatibilitásban messze elmarad a tökéletestől. De ahelyett, hogy nagy mellénnyel megismételnéd a butaságot, vedd már a fáradtságot, hogy rákeresel. Tessék, itt van pl, hogy mit ír róla a Wiki: [link]

Itt pedig egy korabeli teszt az Office 2007-ről, amely említi, hogy támogatja a docx-et: [link]

2014. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó abban tévedtem,hogy nem google drive-os kiterjesztés, csak azért gondoltam, mert van az online drive-on word doksim is és azok docx-be vannak elmentve és ha officbe akarom megnyitni, akkor normál doc-ba kell mentenem, nem 2007-esem van. A kérdező problémája nem tudom mitől van, de itt leírja mi lehet: [link]
2014. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!