Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik videó kártya éri meg...

Melyik videó kártya éri meg az árához és teljesítményéhez képest? -Amelyik a legjobbnak számít az elviszi mondjuk az Assassin's Creed 4-et medium Grafon? Linkek a kérdés alatt _VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZI!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2014. júl. 20. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen géped van. Ha Intel procis, akkor NVIDIA kártya, ha ATI procis, akkor AMD kártya.


Tudom, majd jönnek az okoskodók, hogy lényegtelen mi mivel van, ugyanúgy fog működni..én meg azt mondom, hogy ha főzeléket eszel, akkor ugyanúgy megtudod enni villával is, de kanállal jobb.


Egyébként, hogy adott kategóriában melyik jobb videókártya: általában az a jobb, amelyik drágább. (ez igaz, a fentiekre is)

2014. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Huu Igazad van keveset írtam a gépemről...

Szóval AMD 4.2 GHZ AM3+-os Procim van 4 magos (Quad-core)

És 4 gb RAMom, az alaplapom Chipsete 970.

2014. júl. 20. 16:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaa és Még nem tudom mennyit számít... 4.2 GHZ és FX 12.0 Mb Total Cache és ugye AM3+-os Socket és Black Edition de ez nem fontos
2014. júl. 20. 16:52
 4/4 A kérdező kommentje:
JAAA és még annyit, hogy az alaplap Crossfire kompatibilitású.
2014. júl. 20. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!