Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha én wifiről (azaz nem...

Ha én wifiről (azaz nem mobilnetről) hívok Viber Out-tal olyan számot, amin nincs Viber (vagy adott esetben nem is okostelefon), akkor az mennyibe kerül? Egyáltalán technikailag lehetséges?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Viber FAQ:

"Does it cost anything to use Viber?

Viber to Viber messages and calls are completely free.* You can also call any number that doesn't have Viber at low rates using ViberOut."


ViberOut-tal hívhatsz telefonszámot, de pénzbe kerül.

2014. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Az adatforgalomért nem kell fizetned, csak a viber out díját kell megfizetned, ami országonként más és megtalálod a honlapjukon.
2014. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet díjmentes?
2014. júl. 21. 18:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezekszerint nem :(
2014. júl. 21. 18:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Magyar számról magyar számot, jelen esetben 30-as T-Mobile-osról 30-as T-Mobile-ost (ezt azért írom ki, mert mivel már van számhordozás, nem törvényszerű, hogy minden 30-as T-Mobile-os, minden 20-as Telenoros (ex-Pannon) és minden 70-es Vodás),és Magyarországon tartózkodom, akkor mennyi?
2014. júl. 21. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:

"viberout faires" keresés első találatára ez jött ki:

[link]


Írd be, hogy Hungary.


A szolgáltató mindegy. Amúgy mivel wifiről hívsz, a te szolgáltatód nem játszik.


A hívott fél szolgáltatója pedig a fenti oldal szerint mindegy.

2014. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha mindegy a szolgáltató, akkor mennyi a tarifa?
2014. aug. 3. 20:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként én NEM számhordozós vagyok, azaz T-Mobile-os 30-as a mobilom, egy Samsung Galaxy Ace 3
2014. aug. 3. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!