Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kinéztem egy mobiltelefont. A...

Kinéztem egy mobiltelefont. A Beex m1d telefont! Megéri? A többi lent

Figyelt kérdés

Hello!

Kinéztem a Beex m1d telefont és arra lennék kíváncsi hogy akinek esetleg van ilyen telefonja. Mit gondol róla? Megéri-e ez a telefon? És lehet-e rá telepíteni mondjuk Viber-t, Facebookot vagy Messeneggert, és zenéket, ja és 1-2 játékot is?



2014. júl. 21. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább egy lumia 520
2014. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia köszi a válaszod, de nagyon igazából nem szeretnék Windows-os telefont venni, mert sokat olvastam az után is olyanokat is írtak róla, hogy a Windows-os telefonokban sok minden fizetős, ami a play áruházban pedig ingyenes.
2014. júl. 21. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt könyen letudod internetröl tölteni.

A windowsphone nagyon stabil az nem laggol a 2magjával meg az 512mb rammal nem úgy mint egy androidos.

De a te dóntésed hogy szenvedsz a lassú szaral vagy csak anyit teszel hogy lekalozkodod a játékot, egyébként nem sokminden fizetős mert azóta javult az alkalmazások száma.

2014. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja értem és esetleg egy másmilyen telefon ami jó de nem túl drága mert igazából én már nagyon szeretnék telefont, de ahhoz a szüleimnek többet is meg kell mutatnom, hogy nekik is melyik tetszik és véleményket is kell mutatni és akkor úgy választjuk ki. :)
2014. júl. 22. 19:07
 5/6 anonim válasza:

Szia, nekem Beex M1D telefonom van.


Hát... A RAM-ja kicsi, de szerintem nem nagyon befolyásolja a telefon működését. Néha lelassul, és még a billentyűzetet sem lehet használni, de ha kikapcsolod és visszakapcsolod akkor jó kb egy hétig. Messengerem van: jónak jó. Nekem tetszik. Facebook -alkalmazásom volt, de sok helyet foglalt, és nem is nagyon használtam. Viber: töröltem, mert nem használtam; nem azért, mert rossz volt. Igaz, ha lassú akkor szörnyű a használta, de amint mondtam: HETENTE EGYSZER KIKAPCSOLOD JÓ. Zenéket persze, csak kell SD-Kártya, mert maga a telefon memóriája-vagy micsodája- nem túl nagy.

Tartozékai jók: USB-kábel, töltőfej, fülhallgató mikrofonnal,egy telefontok.

Akkumlátor: rossz, nagyon rossz. Némi kis netezés, maximum 3-4 óra és 20-30%-on lesz, 100-zal kezdet. De nekem nem baj, tudom tölteni, persze BIZTOS, hogy nem lesz hosszú életű.

Alap járaton jó telefon, az árát megéri. Nem tud vetekedni más márkával, nem is tudom, hogy milyen a többi Androidos telefon, mert nekem ez az első és tökéletes számomra. Ha fiatalabb korosztály vagy megéri. WhatsApp, Twitter, és még csomó le nem törölhető alk. van rajta, ami számomra egy mínusz pontot jelent. De persze lesz olyan, amit tudsz törölni.

2014. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! De szerintem inkább más telefont nézek! :)
2014. júl. 23. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!