Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Digitális rajztáblát szeretnék...

Digitális rajztáblát szeretnék venni, ki is néztem 3-mat de nem tudom melyik a legjobb! A 3-ból melyik a legjobb? (a nevük lent van)

Figyelt kérdés

1.Wacom Intuos Pen(CTL-480s)

2.Wacom Intuos Manga(CTH-480m)

3.Wacom BAMVOO Pad USB(CTH-300)



2014. júl. 23. 22:46
 1/4 A kérdező kommentje:

A 3.-at elírtam!

Wacom BAMBOO Pad USB(CTH-300)

2014. júl. 23. 22:56
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja,és még azt elfelejtettem hogy több véleményt is szívesen meghalgatok és ha valaki tud ezeknél jobbat arra is kíváncsi vagyok csak az árkategória kb ez legyen! :)
2014. júl. 23. 23:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd az elsőt vagy másodikat, szinte semmilyen különbség nincs köztük. Nekem egy Wacom Bamboo Pen and Touch-om van (A6 méret) és nagyon meg vagyok vele elégedve.
2014. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben!Én elősör az 1.re gondoltam de akkor ezek szeint nem nagy az első kettő között a különbség!Köszönöm! :)
2014. júl. 24. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!