Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem találom a telefonomat!...

Nem találom a telefonomat! Hogy keressem meg?

Figyelt kérdés
Biztos hogy nektek is tűnt már el telefonotok.Az én telefonom jelent esetbe, 5 napja tűnt el, és le is merült. Szerintem csak a házban lehet, mert ezen a héten, nem nagyon mozdultam ki.Van-e valami tanácsotok hogy hogy lehete megkeresni, esetleg mi alapján.

2014. júl. 24. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
kipakoltatnám a sobákat és közben minden cuccot átnéznék stb
2014. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Forgasd fel az egész házat,jobb ötletem nincs.

Máskor pedig ne hagyd teljesen lemerülni,és (ha) androidos akkor telepítsd a CM Security-t.Ezzel az alkalmazással betudod mérni,és be tudod kapcsolni a sikolyt,és hangosan fog bömbölni.

2014. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hülye kérdés, de szerintetek van olyan gyökér ember aki kidobja? Mondjuk ha rohadtul ne figyel? :'D
2014. júl. 24. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

A gazdag emberek megtehetik hogy csak úgy kidobják :D

Én például 4 évvel ezelőtt beleraktam a telómat a levesbe,mert érdekelt hogy lebeg-e.

2014. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kata kata ***** válasza:
:))
2014. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!