Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Igaza van? Tényleg nem fizetné...

Igaza van? Tényleg nem fizetnének semekkora nézettségnél a koromból adódóan?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és blogolással szeretnék pénzt keresni, mert láttam, hogy a Google-nél lehet ilyet. Mondtam anyának is ő azt mondta, hogy úgyse küldik el nekem a pénzt, mert kiskorú vagyok. Mondtam neki, hogy jó pár tini ezt csinálja, azt válaszolta, hogy biztos megvan a kapcsolatuk hozzá, szóval hiába nézik sokan a blogom egy forintot nem kapok.

2014. júl. 24. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégis miz blogolnál ahhot elküldjék sok minent meg kell adni magadról bankártyazámodat stb 13 évesen még ne kezdj el blogolnimert csak szar lesz..
2014. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Fogadjuk, hogy az égvilágon senki sem fogja nézni.
2014. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Normális választ vártam, amúgy már most van 2000 nézettség, szoptad 2-es.
2014. júl. 24. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
1000 nézetség=11 ft xD
2014. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok erre mondani, hogy 13 évesen még ne akarj pénzt keresni. Ráérsz erre később is.

Szórakozásból persze nyugodtan blogolhatsz, de csak szórakoztatásodra.

Éld addig a gyerekkorod és gondold végig mit szeretsz csinálni az életben. Ha egyszer felnőtt fejjel munkát vállalsz ehhez kösd a munkavállalás szakirányát.

2014. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Magyarországon youtubeolásból nem lehet megélni, kb csak visszahozza a ráfordított pénzt. Te személyesen nem leszel Youtube partner sehogy sem, vannak itt is cégek akik összekötnek a Google-el és így nem kell elérned a Google által előírt nézettséget. Ha elértél 40-50 ezer nézőt minden videódra és 100-120 ezer feliratkozót akkor majd felkeresnek.
2014. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!