Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Q6600 as procihoz jo a cooler...

Q6600 as procihoz jo a cooler master xdream i117 hűtő? Az előző hűtőm cooler master tx3 volt de annak eltőrta egyik lába ezzért a i117 est tudtam most olcsobban megszerezni.

Figyelt kérdés

A tx3 mal jo hőfokot kaptam volt mikor 40 fok allá is lement a q6600 as hőfoka de a i117 is jo le fogja tudni hűteni ?

1800rpm és 19 db hangszint tud , maximum de nekem eddig csak 1500 rpm ig megy ez jo vagy rossz?

Most stabilan a proci 50 fok de hogy lemenyen 40 fokra legalább akkor ahoz nagyobb rpm fordulat kell a hűtőnek ?

Ha a proci egész felülete pasztás az normális vagy nem kell az egész felület pasztás legyen ?

A bioszban a feszültséget mennyire állicsam ?



De mára hűtő bevolt pasztázva és a proci egész felületét jol pasztázott de leginkább ettőlfűgg a hőfok vagy ne legyen az egész felület pasztás ?


2014. júl. 25. 19:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!