Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játékok indulnának el...

Steve2222 kérdése:

Milyen játékok indulnának el ezen a gépen? 2012-2014

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. júl. 26. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos 1 magos a cpu....

Nekem ugyan ilyen videókártyám és ramom van, sőt még az alaplapom is g31-es, de intel celeron e3300 procim van.

Ha letudnád cserélni a procit mondjuk egy celeron e8400-ra( használtan 8-9 ezer) faja lenne

Amik nekem mennek, azok 100% hogy fognak jól menni neked is egy másik cpu-val. Bf3-Fc3 low+fullHD, Skyrim ultra+fullhd, bioshock infinite low+fullHD, crsis2 medium+fullHD., AC:IV low+fullHD(ezek mind átlagva 40fps-el)


Viszont 1 maggal nagyon necces a helyzet, hogy bármelyik is jól menne, szal nem ártana kicserélni egy 2 magos procira. Használtan 5 ezerért vehetsz már olyat ami pl nekem van, de egy e8400 lenne a legjobb.

2014. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :) Már néztem cpu-t Intel Celeron Dual Core E3200 2.4GHz, ez jó ? :D
2014. aug. 1. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!