Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van itt köztetek mindenkilapja...

Van itt köztetek mindenkilapja.hu admin, vagy valaki kapcsolatba tud lépni velük?

Figyelt kérdés

Egy mindenkilapjás weblapon találtam egy szöveget ami engem elég kínosan érint és rajta van a teljes nevem is.

Sajnos a mlap.hu-n lévő segítségkérő felületen hiába írtam nekik, nem reagálnak.


Tudja esetleg vki valamelyik admin email címét?

Vagy kapcsolatba tud vele lépni?



2014. júl. 27. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A #1-es válaszoló által küldött oldalon már próbáltam nekik írni és nem reagáltak!


Azt szeretném kérdezni vki vmelyik admin SZEMÉLYES emailjét meg tudná-e írni?

2014. júl. 28. 17:19
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha admin vagy akk írj privibe és átküldöm mit és honnan kell eltávolítani :)


Ok: Írtam egy "történetet" és a tesóm az engedélyem nélkül felrakta a netre (elküldte egy mlap.hu-s adminnak), és ott van a teljes nevem is, én pedig nem akarom h a történet és a nevem ott legyenek.


Kérem, aki tud segítsen :)

2014. okt. 22. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!