Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » System service exception...

Stev3n kérdése:

System service exception win32k. Sys kékhalál hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés

Helló.

Folyamatosan kékhalálokat kapok. Nem tudok rájönni mi lehet az oka.

Hardverek tesztelve vannak (ssd, hdd sentinelel, víruskeresés irtás megvolt, memtest 12 órán át ment, procit prime95el) semmi hibát nem jelzett egyikkel sem. Korábban vga driverre utaló kékhalálok is voltak, de vga driver csere megoldotta. Csak olyan jellegűek maradtak amit a címben említettem.

Szinte teljesen új gép win7 64 bit ultimate, viszont semmilyen frissítés nincs fent, le vannak tiltva, illetve még nem sp1-es lehetséges hogy ez a gond? Az a baj nem engedi feltenni az sp1-et, a frissítéseket meg én nem merem, mert volt olyan frissítés ami miatt elkezdett laggolni a gép, sajnos virágbolti winem van.



2014. júl. 28. 15:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!