Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a monitornak?...

Dagobah666 kérdése:

Mi lehet a baja a monitornak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos a történet úgy kezdődött , hogy véletlenül egyszerre indult el két játék és valahogy szétállították a képernyőt.

A kép össze nyomódott, egy játékban aminek körnek kéne lenni ovális lett(fentről lapított). Mintha rázoomoltak volna a monitorra vagy nem tudom. A beállítások amiket megnéztem ugyan azok maradtak, újra indítottam a gépet, kábelek szétszed majd újra össze de semmi.



2014. júl. 29. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos ez egy igen érdekes kérdés, tehát azt mondod, hogy amikor újraindítod a képernyőt és a gép ellenőrzi, hogy minden rendben van-e, kirajzol egy táblázatot, nos már akkor is rossz a monitorod, vagy csak a windows-ban???


(BIOS-ba, ha belépsz, akkor is rossz a monitorod képe?)


Régen még elképzelhető volt olyan, hogy programból tönkremenjen egy hardware, de manapság igencsak érdekes... ...ha mégis ez a helyzet, akkor már csak egy kérdésem van: van még garancia a monitorodra? :-)

2014. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem. A probléma azzal van hogy a monitor úgy néz ki mintha 4:3 lenne de a monitorom 16:9-es és ez a baj.
2014. júl. 29. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!